بازرگانی شهیدی

بازرگانی شهیدی با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و پخش محصولات صنعت ساختمان اعم از کاشی و سرامیک‌ و صنایع وابسته

گروه بازرگانی شهیدی

گروه بازرگانی شهیدی با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و پخش محصولات صنعت ساختمان اعم از کاشی و سرامیک‌های گرانیتی و پرسلانی، انواع اسلب و صنایع وابسته تحت برندهای برتر این صنعت از قبیل شرکت صنایع کاشی تبریز، کرابن سرامیک تبریز / کرگرس، اسپینکر، شرکت سروکوارنتا، پما سرامیک، ایمپریو سرامیک، کاله ایران، چسب‌ و پودرهای بندکشی ونر و بریکس تحت لیسانس کشور ترکیه، در راستای تکمیل سبد محصولات نسبت به خلأ موجود در بازار گام برداشته است.
این بازرگانی با بهره گیری از تیم مهندسی و کارشناسان مجرب، مجموعه ای بسیار جذاب، متنوع و خاص با حفظ سلایق همکاران، مهندسین و سازندگان برتر صنعت ساختمان گردآوری کرده است که امید است با توسعه روزافزون ضمن افزایش رضایتمندی مشتریان محترم، بتوانیم گامی مهم در عرصه صنعت ساختمان برداریم.

بازرگانی شهیدی عرضه کننده مجموعه‌ای خاص و متنوع از کاشی و سرامیک

مجموعه بازرگانی شهیدی در سال 1377 با تکیه بر دانش و تجربه در راستای فعالیت بازرگانی در شهر تهران تاسیس شد. مجموعه بازرگانی شهیدی طی دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و پخش محصولات کاشی و سرامیکی، هم‌اکنون با بهره‌گیری از فروشگاه‌های متمرکز در جهت نمایش و فروش انواع محصولات کاشی دیواری، سرامیک کف، محصولات گرانیتی، پرسلانی و انواع اسلب در بورس بازار کاشی و سرامیک(خیابان شیراز) گام برداشته است. مجموعه بازرگانی شهیدی نسبت به عرضه و پخش محصولات صنعت ساختمان تحت برندهای گروه صنایع کاشی تبریز، کرابن سرامیک تبریز / کرگرس، اسپینکر، شرکت سروکوارنتا، پما سرامیک، ایمپریو سرامیک، کاله ایران، رادیاتورهای دکوراتیو، چسب‌ و پودرهای بندکشی ونر و بریکس تحت لیسانس کشور ترکیه اقدام نموده است و در راستای اهداف زیر قدم برمی‌دارد:
- تشکیل شبکه فروش و توزیع در فروشگاه های مختلف با تکیه بر دانش روز
- گردآوری بهترین طرح‌ها که نه تنها با استانداردهای اروپایی مطابقت دارد، بلکه تا حد زیادی فراتر از این استاندارد خواهد بود.
- شناسایی و برآورده کردن خواسته‌ها و نیازهای مشتریان باحفظ سلایق مهندسین صنعت ساختمان