بازرگانی شهیدی

بازرگانی شهیدی با دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و پخش کاشی و سرامیک

بازرگانی شهیدی

مجموعه بازرگانی شهیدی طی دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و پخش محصولات کاشی های دیواری، سرامیک‌های کف و محصولات گرانیتی و پرسلانی و انواع اسلب در بورس بازارهای کاشی و سرامیک با برندهای کاشی تبریز، کرابن ، سروکوارنتا، پما و کاله در سایزهای متنوع و ارائه طرح‌های به روز در راستای تکمیل سبد محصولات نسبت به خلاء موجود در بازار گام برداشته و با بهره‌گیری از کارشناسان و نیروهای کارآمد و مجرب خود ، مجموعه‌ای بسیار متنوع و خاص با حفظ سلایق همکاران ، مهندسین و سازندگان برتر صنعت ساختمان گردآوری کرده است و وارد عرصه رقابت با برندهای به نام اروپایی شده است. امید است با توسعه روزافزون ضمن افزایش رضایتمندی مشتریان محترم، گامی در راستای ارتقای کیفی نسبت به ارائه خدمات و شبکه ی توزیع در کوتاه‌ترین زمان ممکن برداریم.

بازرگانی شهیدی عرضه کننده مجموعه‌ای خاص و متنوع از کاشی و سرامیک

مجموعه بازرگانی شهیدی در سال 1377 با تکیه بر دانش و تجربه در راستای فعالیت بازرگانی در شهر تهران تاسیس شد. مجموعه بازرگانی شهیدی طی دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و پخش محصولات کاشی و سرامیکی، هم‌اکنون با بهره‌گیری از فروشگاه‌های متمرکز در جهت نمایش و فروش انواع محصولات کاشی دیواری، سرامیک کف، محصولات گرانیتی، پرسلانی و انواع اسلب در بورس بازار کاشی و سرامیک(خیابان شیراز) گام برداشته است. مجموعه بازرگانی شهیدی نسبت به عرضه و پخش کاشی و سرامیک برندهای کاشی تبریز، سروکوارنتا، کرابن/کرگرس، سرامیک پما، کاله سرامیک اقدام نموده است و در راستای اهداف زیر قدم برمی‌دارد:
- تشکیل شبکه فروش و توزیع در فروشگاه های مختلف با تکیه بر دانش روز
- گردآوری بهترین طرح‌ها که نه تنها با استانداردهای اروپایی مطابقت دارد، بلکه تا حد زیادی فراتر از این استاندارد خواهد بود.
- شناسایی و برآورده کردن خواسته‌ها و نیازهای مشتریان باحفظ سلایق مهندسین صنعت ساختمان