سرامیک اسلب چیست؟

Porcelain Slab

سرامیک اسلب به سرامیک‌های سایز بزرگ گفته می‌شود که برای استفاده در کف و دیوار (بدنه) و همچنین نمای ساختمان استفاده می‌شود. یکپارچگی و یک تکه بودن اسلب زیبایی خاصی به فضاهایی که در آن به کار برده می‌شود، می‌بخشد.

سرامیک اسلب پرسلان

سرامیک اسلب پرسلان به دلیل دمای بالای پختی که دارند دارای ویزگی‌های جذب آب صفر، غیر قابل نفوذ و استحکام و دوام بالا می‌باشند که از پرکاربردترین سرامیک‌ها می‌باشند.

مزایای استفاده از سرامیک اسلب

  • سرامیک اسلب علاوه بر یکپارچگی، درای تنوع زیادی در طرح و رنگ هستند که سبب شده است طراحان و معماران بتوانند طرح مدنظر خود را به راحتی اجرا و پیاده‌سازی نمایند.
  • سرامیک پرسلان با قابلیت جذب آب صفر و نفوذ ناپذیری، انتخاب مناسبی برای محیط‌های مرطوب است.
  • مقاومت و استحکام بالای سرامیک اسلب سبب شده است که این اسلب‌ها برای استفاده در فضاهای با ترافیک سنگین و پرتردد تجاری، اداری و بیمارستانی و همچنین نمای ساختمان مناسب باشند.
اسلب در نمای ساختمان
کاربرد اسلب در نمای ساحتمان

کاربردهای اسلب در طراحی داخلی

اسلب‌های پرسلان به دلیل جلوه و زیبایی خاص در کف و دیوار فضاهای مسکونی، اداری و تجاری، ساخت کانتر، جزیره و صفحه کابینت آشپزخانه، ساخت روشویی‌های سرامیکی، ساخت صفحه میزهای دکوراتیو کاربرد دارند.

اسلب‌ بوک مچ

به حالتی گفته می‌شود که دو یا چند اسلب طرح ماربل از یک نقطه با یکدیگر قرینه باشند. این بوک‌مچ‌ها برای استفاده در فضاهای مانند دیوار لابی، دیوار Tv Room، دیوار استخر مناسب هستند که می‌توانند زیبایی یک تابلوی دکوراتیو را پدید آورند.

اسلب پما در بازرگانی شهیدی

بازرگانی شهیدی با عرضه اسلب‌‌های پرسلان پما، مجموعه‌ای متنوع و خاص با حفظ سلایق طراحان و مهندسین ساختمان گردآوری کرده است.

اسلب‌های پرسلان پما با ضخامت 9 میلی‌متر و سایز 1.20×2.40 برای استفاده در تمامی فضاها مناسب هستند.

برای مشاهده کالکشن‌های سرامیک اسلب پما اینجا کلیک نمایید.

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *