رادیاتور دکوراتیو رادیاکو

رادیاتور حوله خشک‌کن رادیاکو Gallant

حوله خشک‌کن و رادیاتور دکوراتیو رادیاکو ؛ رادیاکو RADIACO یکی از کارخانجات پیشرو در زمینه تولید رادیاتور و حوله خشک کن‌های دیزاینری و اکسسوری‌های استینلس استیل در ایران است.

محصولات رادیاکو شامل رادیاتورهای دیزاینری، رادیاتورهای ایستاده و انواع حوله خشک‌کن و اکسسوری با متریال استینلس استیل، ترکیب استیل با سایر مواد از قبیل ترمو وود، شیشه و آینه و … می‌باشد. استینلس استیل یا همان استیل ضد زنگ علاوه بر زیبایی، دوام و عدم ایجاد رسوب و زنگ‌زدگی، از ضریب حرارتی بالایی نیز برخوردار است که به سرعت گرم شده و مدت زمان زیادی گرما را در خود حفظ می کند. همین امر موجب می‌شود که استیل امکان حرارت دهی بالاتری نسبت به آهن و آلومینیوم و سایر فلزات داشته باشد.

رادیاکو در تولید محصولات خود همواره سعی در رعایت اصول استانداردهای جهانی و مبانی ایمنی داشته و از این رو رادیاتورها و حوله خشک‌کن های رادیاکو بر اساس استاندارد EN 442 اروپا طراحی و تولید شده و توسط واحد کنترل کیفیت تایید و سپس روانه بازار می‌گردد.

رادیاکو با مدل‌های بسیار متنوع، سایزهای گوناگون و رنگ‌های مختلف دنیایی از انتخاب را در برابر شما قرار می دهد. علاوه بر آن رویکرد رادیاکو در واحد طراحی بر آن است که هر ساله با توجه به تغییرات سلیقه و ذائقه در زمینه معماری داخلی، محصولات جدید و طرح‌های نوین به بازار عرضه نماید. این امر مدیون همکاری متخصصان فنی و تیم طراحی است که خلاقیت و ابتکار خود را برای رضایت مصرف کننده نهایی به اشتراک گذاشته‌اند. 

انواع سیستم‌های گرمایشی رادیاکو

سیستم گرمایشی حوله خشک‌کن‌ها و رادیاتورهای رادیاکو به دو صورت هیدرونیک (Hydronic) و الکتریک (Electric) تعریف شده است.

در سیستم هیدرونیک از سیال آب برای انتقال گرما استفاده می‌شود. حوله خشک‌کن و رادیاتور به شیرهای ورودی و خروجی آب گرم که به طور معمول در لوله کشی ساختمان برای این منظور در نظر گرفته می شود، متصل می‌شود. عامل گرمایش نیز موتور خانه و یا پکیج است.

در سیستم الکتریک عامل گرمایش المنت‌های برقی هستند و از مایعی مخصوص جهت انتقال گرما استفاده می شود. در این صورت نیاز به اتصال به شیر آب گرم وجود ندارد و حوله خشک‌کن و رادیاتورها می‌توانند در هر مکان با توجه به سلیقه مصرف‌کننده مورد استفاده قرار بگیرند. این قابلیت به طراحان این امکان را می‌دهد که از وجه زیبایی این محصولات با آزادی عمل بیشتری استفاده کنند. بخشی از محصولات رادیاکو از جمله تمامی مدل‌های گروه رادیاتور و بسیاری از مدل‌های دیگر  قابلیت تبدیل به نوع الکتریکی را دارند. در صورت داشتن این قابلیت این محصولات در قسمت مشخصات فنی با آیکون …. مشخص شده‌اند.

انواع مدل رادیاتور و حوله خشک‌کن‌های رادیاکو

1)On the Ground

این سری از رادیاتورهای رادیاکو شامل 3 مدل که جهت گرمایش و دکور محیط‌های بزرگ به کار می‌رود. این رادیاتورها را می‌توان به جای رادیاتورهای معمولی در فضای استاندارد کنار دیوارنصب نمود و یا در صورت پیش‌بینی لوله‌کشی از قبل در هر کجا روی زمین با فاصله از دیوار نصب کرد. ظرفیت گرمایشی ویژه بسیار بالای این رادیاتورهای رادیاکو سبب می‌شود که برای تأمین گرمایش فضاهای بزرگ مناسب باشند.

برای مشاهده مدل‌های On the Ground رادیاکو کلیک نمایید.

2)Partition

همچنان که از اسم آن پیداست، می‌تواند به عنوان جداکننده فضا به کار رود. این سری از رادیاتورهای رادیاکو شامل 5 مدل است. شیرهای ورود و خروج آن می‌تواند بر اساس نظر طراح یا سازنده در هر کجا تعبیه شود. این شیرهای ورود و خروج می‌تواند در بالا، پایین یا از کنار و عمود بر رادیاتور (مانند رادیاتورهای معمولی) قرار بگیرد. بدیهی است در صورت نصب روی زمین و با فاصله از دیوار، لوله‌کشی آن باید از قبل پیش‌بینی شده باشد. از این رادیاتورها برای جداسازی فضاها و پارتیشن در فضای منزل و دفاتر کار استفاده می‌کنند.

برای مشاهده مدل‌های Partition کلیک نمایید.

3)Exclusive

این سری از رادیاتورهای رادیاکو شامل 83 مدل است. طراحی خاص و توجه به جلوه‌های بصری و استفاده دکوراتیو از شاخصه‌های این دسته است. این رادیاتورها بیشتر برای استفاده به عنوان حوله خشک کن در سرویس‌های بهداشتی و فضاهای مرطوب طراحی و تولید شده‌اند. با این حال از این رادیاتورها می‌توان در فضاهای گوناگون بسته به نظر طراح استفاده کرد.

برای مشاهده مدل‌های exclusive کلیک نمایید.

4)Wood

5 مدل رادیاتور و حوله خشک‌کن دیزاینری و دکوراتیو که از در طراحی و تولید آن‌ها از ترکیب چوب و استیل استفاده شده است.

برای مشاهده مدل‌های Wood کلیک نمایید.

5)Glass

شامل 6 مدل بسیار زیباست که جهت تکمیل زیبایی و کارآیی آن‌ها از آینه استفاده شده است.

برای مشاهده مدل‌های Glass کلیک نمایید.

6)Radiator

به طور خاص به عنوان رادیاتور در فضای استانداردی که برای این منظور قرار دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابعاد و آکس استاندارد، ظرفیت گرمایشی ویژه بسیار بالا و توجه به زیبایی دکوراتیو بودن محصول در عین سادگی از ویژگی‌های خاص این دسته است. این گروه از رادیاتورهای رادیاکو شامل 5 مدل است.

برای مشاهده مدل‌های Radiator کلیک نمایید.

7)Pattern

شامل 5 مدل بسیار خاص است. در واقع این سری از رادیاتورهای رادیاکو، رادیاتورهای پنل طرح‌دار هستند که می‌تواند در فضاهای مختلف به کار رود. امکان انتخاب حروف فارسی و انگلیسی ویژگی منحصر به فرد مدل‌های Calligram در این گروه است.

برای مشاهده مدل‌های Pattern کلیک نمایید.

8)Simple

شامل 12 مدل حوله خشک‌کن است که هدف از طراحی آن‌ها تمرکز و توجه بر سادگی بوده است. وزن کمتر و زوایای ساده و غیر پیچیده از ویژگی‌های این گروه است.

برای مشاهده مدل‌های Simple کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *